Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju – Lajmi.net
Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:59, 12 October 2017
Sipas shkencës, ngjyra e syve tuaj tregon shumë rreth karakterit tuaj.

Sytë e kaltër 

Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqishëm fizikisht dhe shpirtërisht, e menaxhoni mirë stresin dhe dhimbjen.

Sytë e zi 

I lindur për të qenë udhëheqës, i mban sekretet, jeni misterioz, i rrallë, më i pranueshëm, keni më shumë melanin në sistemin tuaj, do të mund ta udhëhiqnit botën, transmeton Gazeta Express.

Sytë ngjyrë kafe 

Shumë melanin në sistemin tuaj, i vendosur, i pranueshëm dhe flini dy orë më shumë se njerëzit me ngjyrë tjetër të syve.

Sytë ngjyrë bojë lajthie 

E gjelbër e përzier me ngjyrë kafe, ose një iridë të ka dy ngjyra. Jeni unik, më ndryshe se të tjerët, keni vetëbesim, jeni të pavarur dhe një personalitet të balancuar.

Sytë ngjyrë gri 

Duhet të punoni pak më shumë se të tjerët, brengoseni pak më shumë për të tjerët dhe jeni një person i balancuar mirë.

Sytë e gjelbër 

Seksi, i fuqishëm, kurioz, i pranueshëm, dominues, jeni pak misterioz dhe i qetë. Jeni origjinal, kreativ dhe performoni mirë edhe në presion. /express/

 

Fjalët kyçe: Karakter, Sy

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper