Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re (Video) – Lajmi.net
Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:11, 19 May 2017
Këngëtari Sinan Vllasaliu është ndër artistët tanë më aktiv si kur është fjala për mbrëmje muzikore ashtu edhe për projekte muzikore.

Së fundi, Sinani ka sjellë këngën “Zot falma” dhe atë vetëm tri javë më parë, shkruan lajmi.net.

Menjëherë ai ka paralajmëruar për projektin e ri që do ta publikojë nesër në orën 16:00, këngë e cila do të shoqërohet nga videoklipi.

Detaje të tjera ai nuk ka zbuluar, pasi ka preferuar të jenë befasi për fansat e muzikës së tij. /Lajmi.net/

Neser ne ora 18 :00

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Fjalët kyçe: Sinan Vllasaliu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble