Si t’i rrisni flokët me dy përbërës (Video) – Lajmi.net
Si t’i rrisni flokët me dy përbërës (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 15:44, 15 July 2017
Mesatarja e rritjes së flokëve në vit është 15 cm, mirëpo ju keni mundësi që ta dyfishoni këtë numër, përcjell lajmi.net

Ka metodë aspak të shtrenjtë për ta arritur këtë qëllim. Mjafton të keni vaj kokosi, pluhur të specit djegës dhe një kavanoz për ta vendosur atë.

Për hapat që duhet t’i bëni, si duhet ta aplikoni në kokën tuaj, mësoni në videon më poshtë.

Duhet ta keni parasysh që speci i kuq djegës është shumë i shëndetshëm për flokët tuaj për shkak të përbërësve që ka. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dy përbërës, Flokët, rritje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown