Si të përgatisim mbret Gaforreje ? (Video) – Lajmi.net
Si të përgatisim mbret Gaforreje ? (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:11, 4 February 2017
Shërbimi dhe ngrënia e mbretit të Gaforres është mjaft i thjeshtë për tu ngrënë. Këmbët e tij janë të parapërgatitura thuajse dhe ka nevojë vetëm të ngrohet pak, para se të jetë i gatshëm për tu ngrënë, transmeton lajmi.net

Si të hamë mbret Gaforreje?

Për darkë mund vetëm të hshtoni gjalpë dhe pak hudhër, kjo gaforrje do të jetë shumë e shijshme. Këmbët e tij me mish të bardhë kanë një shije tejet të mire dhe mund të përgatitetn në forma të panumërta.

Kur darka të shtrohet siguroni një hapësirë për lënë skeletin e gaforres përderisa hani mishin./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Gaforre, përgatitija

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown