Shtoni bollgurit një vezë dhe shija do të jetë shumë më e këndshme – Lajmi.net
Shtoni bollgurit një vezë dhe shija do të jetë shumë më e këndshme
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 10:47, 15 December 2017
Vendosni bollgurin në një nivel krejt të ri duke e bërë atë shumë të këndshëm.

Përgatiteni si zakonisht me qumësht ose ujë, por shtoni një majë kripë dhe piper në vend të kanellës ose sheqerit.

Pastaj lart hidheni lehtë një vezë  dhe një sasi të vogël djathi që ta bëni shumë të shijshëm. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: bollgur, Vezë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan