Shpërthim i fuqishëm në pjesën jugore të Turqisë – Lajmi.net
Shpërthim i fuqishëm në pjesën jugore të Turqisë
Autori: Lajmi.net BotaLajmeRajoni 19:47, 17 February 2017
Një shpërthim i madh ka goditur një ndërtesë në të cilën po qëndronin gjykatës dhe prokurorë në pjesën jugore të Turqisë.

Shpërthimi ka ndodhur në qytetin Viransehir, në provincën Sanliurfa, e cila është në kufi me Sirinë.

Shkaqet e këtij shpërthimi ende nuk janë të qarta, megjithatë kjo nuk është hera e parë që qytetet në Turqi goditen nga sulme të tilla.

Fjalët kyçe: Shperthim ne Turqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2