Shpërthen Mozzik, ‘Njerëzit që nuk m’kanë dhënë pare sot po më lypin’ – Lajmi.net
Shpërthen Mozzik, ‘Njerëzit që nuk m’kanë dhënë pare sot po më lypin’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:19, 21 November 2018
Reperi nga Ferizaji, Mozzik shpesh befason me postimet e tij.

Reperi i njohur kosovar, Mozzik shpesh me anë të rrjeteve sociale i shpreh shqetësimet e tij, shkruan lajmi.net.

Kështu bëri edhe me postimet e fundit teksa thotë disa fjalë. “Njerëzit që s’mkan dhon pare kur kom pas nevoj..sot pom lypin, njerëz të çuditshëm, jetoj me thjeshtësinë më të madhe, se e sa njeri, rren veq rren edhe veq rren”, shkruan ai.

Nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë por duket se Mozzik ka ‘shpërthyer’.

Në fund të muajit, reperi ferizajas ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO