Shihni çfarë bën zëvendësi kur Trump lëviz shishen e ujit – Lajmi.net
Shihni çfarë bën zëvendësi kur Trump lëviz shishen e ujit
Autori: Lajmi.net BotaLajme 20:52, 8 June 2018
Si zëvendës/President i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence duket se është përgjegjës jo vetëm për mbrojtjen e Amerikës, por edhe në disponim të shefit të tij.

Kjo është arsyeja mbase pse shpesh do ta gjeni atë duke imituar fjalët dhe veprimet e pashpjegueshme të presidentit.

Pardje, për shembull, Pence vendosi të linte shishen e ujit në dysheme – menjëherë pasi shefi i tij bëri të njëjtën gjë.

Pence dhe Trump ishin në selinë e FEMA të mërkurën duke u përgatitur për sezonin e ardhshëm të stuhive.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO