Sfidoni veten me 14 gjëegjëza – Lajmi.net
Sfidoni veten me 14 gjëegjëza
Autori: Lajmi.net Kuize 8:16, 14 April 2018
Të shumta janë gjëegjëzat të cilat trajnojnë trurin tuaj dhe aftësinë tuaj që të përballoni stresin, shkruan lajmi.net

 

Ndoshta asnjëherë  në realitet nuk keni nevojë pse t’u përgjigjeni atyre, por kush e di?

Më poshtë mund ta sfidoni veten përmes 14 gjëegjëzave.

Koha është e limituar për secilën prej tyre, andaj nëse keni nevojë për më shumë kohë, pauzoni videon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 14 gjëegjëza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels