Rrëfehet 32 vjeçarja: Të dy jemi të martuar dhe kemi fëmijë, por unë dhe fqinji im nuk mund të ndalojmë së bëri… – Lajmi.net
Rrëfehet 32 vjeçarja: Të dy jemi të martuar dhe kemi fëmijë, por unë dhe fqinji im nuk mund të ndalojmë së bëri…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:55, 7 March 2017
Një grua 32 vjeçare, nënë e dy djemve ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me fqinjin e saj të moshës së njëjtë, i cili ka tre fëmijë, përcjell Bota sot.

Ajo thotë se me të seksi është i mahnitshëm por as nuk mund të ndahen as të vazhdojnë, pasi është rrezik për ta që të zbulohen.

Lexoni të plotë rrëfimin e saj:

Seksi me fqinjin tim është i mahnitshëm dhe tërheqja është e çmendur.

Ai bën që zemra ime të rrah fort por është gabim dhe duhet të ndalojë.

Unë jam 32 ndërsa burri im është 34 vjet. Ne jemi të martuar prej 10 vitesh dhe kemi dy djem të mrekullueshëm.

Fqinji im është i moshës së njëjtë me mua dhe gruaja e tij poashtu ka të njëjtën moshë.

Ata kanë tre fëmijë dhe unë kohë më parë e kam kuptuar se ai është mërzitur nga gruaja e tij dhe se po fantazon me mua.

E gjitha ndodhi një natë kur burri im kishte dalë me fëmijët për fundjavë.

Gruaja e fqinjit kishte shkuar me fëmijët tek nëna e saj dhe ishte një shans që unë nuk duhet ta lija të më ikte.

E ftova atë për një birrë.

Isha shumë e sinqertë dhe i tregova se e doja atë një moment vetëm dhe se jeta ime ishte e shurdhët.

Ai ishte në pragun tim përpara se unë të doja.

Fillimisht biseduam e më pas fillova të flirtoja. Ai ishte për pak argëtim sikur unë dhe unë ndihesha e llastuar.

Ne takohemi prej 6 muajsh dhe kemi seks të nxehtë e të rrezikshëm.

Nuk është e lehtë ëpr ne të takohemi gjithmonë por kjo na duket si sfidë.

Nuk ka të bëjë vetëm me seks. Ne të dy brengosemi për njëri tjetrin dhe kemi fëmijë në mes që nuk duam t’i lëndojmë.

Ai thotë se gruaja e tij tashmë po dyshon. E di se do të më thuani që ta ndalojmë, por nuk është aq e lehtë.

Lidhja jonë është aq e fortë sa që ne duhet t’i premtojmë njëri tjetrit që të jemi larg në të ardhmen ose partnerët tanë do ta kuptojnë.

Unë jam rënduar nga faji dhe që e kam kuptuar se kam qenë shumë egoiste, por çkado që bëjmë duket se do të shkojë keq.

Përgjigja e psikologes:

Ti po gjen arsyetime. Natyrisht se mund t’i rezistoni njëri tjetrit, por nëse vazhdoni me këtë lidhje të rrezikshme ju do të duhet të përgatiteni për pasojat.

Në fund të fundit, do të ketë zemërim dhe kjo mënyrë e jetesës që e keni tani nuk do të zgjasë.

Do të të lëndojë ty dhe fëmijët tuaj do të vuajnë më së shumti. Pasioni nuk do të ndihet aq shumë me fëmijë të palumtur.

Ti dhe partneri yt duhet ta dini se po luani me zjarrin.

Nëse nuk mund ta ndalosh mendo për fëmijët dhe fillo të mendosh si një prind i matur. Nuk është shumë vonë ende.

Pajtohuni me partnerin që të ndalon së takuari dhe në të ardhmen të jeni larg njëri tjetrit.

Kujto momente kur je martuar dhe provo të kthesh ato ndjenja.

Fjalët kyçe: Rrefimi, Seksi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2