Rikthehen fëmijët e pasur të Dubait (Foto) – Lajmi.net
Rikthehen fëmijët e pasur të Dubait (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 21:25, 14 July 2017
Dubai njihet si një destinacion luksoz pushimesh. Por për të rinjtë mjaft të pasur që jetojnë në Dubai çdo ditë është pushime dhe ata e tregojnë më së miri këtë me fotot që postojnë në rrjetet sociale.

Llogaria në Instagram “The rich kids of Dubai”, që ka 158 mijë ndjekës, tregon makinat e tyre të shpejta, jahtet luksoze teksa jetojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe, dhe postimet e fundit nuk kanë asnjë ndryshim.

Kur je aq i pasur ke kohë të bësh foto në pjesët më mahnitëse të qytetit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dubai, femijet e pasur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels