Reagimi i kafshëve ndaj fëmijëve (Video) – Lajmi.net
Reagimi i kafshëve ndaj fëmijëve (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:53, 12 March 2017
Shumë fëmijë I duan kafshët, prandaj ata shkojnë nëpër kopshte zoologjike që t’I shohin ato, shkruan lajmi.net

Në këtë video do të shihni reagimet e kafshëve ndaj këtyre fëmijëve dhe lojërat që kanë zhvilluar mes vete. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, Kafshë, reagim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master