Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo… – Lajmi.net
Qyteti me plot 14 mijë prostituta. Aty ku seksi dhe sëmundjet janë kudo…
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:32, 8 January 2018
Mund të duket e pabesueshme por ky është qyteti që ka më shumë prostituta në botë.

Sipas shifrave zyrtare, janë plot 14 mijë prostituta në Sonagachi të Indisë.

Sipas burimeve të policisë, çdo vit vijnë 1 mijë prostitute të reja, disa me dhunë dhe disa me dëshirë.

Shikoni këto foto të bëra në një shtëpi publike.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/fun/qyteti-me-plot-14-mije-prostituta-aty-ku-seksi-dhe-semundjet-jane-kudo-484101/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Fjalët kyçe: 14 mije prostituta, Qytet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels