Pse meshkujt pëlqejnë më shumë bjondet në shtrat? – Lajmi.net
Pse meshkujt pëlqejnë më shumë bjondet në shtrat?
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:58, 6 September 2017
Sipas disa studimeve të fundit thuhet se bjondet përveçse janë tërheqëse shumica prej tyre mendojnë shumë për aktin seksual.

Kjo për shkak të lidhjes së tyre me kordonin e kërthizës për marrëdhënie seksuale.

Ndërkohë të gjitha testimet rezultuan se biondet janë edhe më aktive në shtrat duke bërë që vetëm për një natë 60% e tyre kë kryejnë marrëdhënie duke lënë prapa flokëkuqet me 58%, dhe brunet të fundit me 51%.

Flokëverdhat beqare gjatë jetës së tyre mendohet të kenë partner seksual deri në 10, flokëkuqet deri në 9 ndërsa zeshkanet nga 8-të./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bjondina, Meshkujt, Seksi, shtrat

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3