Prova që fëmijët jetojnë me rregulla të tjera – Lajmi.net
Prova që fëmijët jetojnë me rregulla të tjera
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:26, 14 November 2017
Si sillen fëmijët tuaj?

Këta fëmijë nuk janë engjëj, dhe nuk humbin asnjë mundësi për të treguar se kush është shefi, shkruan lajmi.net

Një koleksion të fotove dëshmojnë se fëmijët janë shumë të vështirë, por gjithashtu edhe qesharakë.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3