Prishë qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë – Lajmi.net
Prishë qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:35, 12 October 2018
Është arrestuar mbrëmë një person në Ferizaj pasi i njëjti ka sulmuar zyrtarët policorë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili kishte sulmuar zyrtarët policorë në detyrë, të cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje të rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO