Premierë: Publikohet ‘GTA’ nga Stresi – Lajmi.net
Premierë: Publikohet ‘GTA’ nga Stresi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:47, 16 April 2018
Stresi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘GTA’ mban titullin kënga e tij e re të cilën hip-hop artisti shqiptar e ka paralajmëruar prej kohësh, shkruan lajmi.net

Stresi ishte kujdesur vetë për tesktin ndërsa muzika është realizuar nga Headline Records.

Ky projekt muzikor vjen me videoklip meritat për të cilin shkojnë tek RedMountains Films dhe Hologram Medias e në kanalin zyrtar u publikua pak kohë pasi ai u lirua nga burgu.

“GTA” ka marrë mbi 500 komente në orët e para dhe rreth 100 mijë shikime./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Stresi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan