Policja më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto) – Lajmi.net
Policja më seksi që keni parë ndonjëherë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 9:08, 27 July 2017
Mari Ag është një oficiere patrullimi në Rio de Janeiro, Brazil, në një nga vendet më të rrezikshme në botë që ka rreth 60.000 vrasje në vit. Ajo ka fituar shumë popullaritet me fotot më bikini që ka publikuar dhe një “lumë” propozimesh për martesë kanë vërshuar drejt saj.

30-vjeçarja, me format e saj bombastike ka tërhequr vëmendjen e shumë djemve, të cilët të mahnitur nga bukuria e saj i kanë dërguar mesazhe dashurie dhe propozime.

Policja e tonifikuar vendosi të ndiqte një karrierë si oficiere policie kur ishte fëmijë, pasi donte të ndihmonte në mbrojtjen e komunitetit të saj nga kriminelët dhe bandat, që janë “aq të fuqishme dhe të tmerrshme në Brazil”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO