Plaçkitësja që provoi të vidhte pakon para derës, e pësoi keq nga kujdestarja e fëmijëve (Video) – Lajmi.net
Plaçkitësja që provoi të vidhte pakon para derës, e pësoi keq nga kujdestarja e fëmijëve (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:21, 4 December 2017
Kate Anderson që është e angazhuar në një familje në Washington të Shteteve të Bashkuara që të kujdeset për një fëmijë, i është kundërvënë plaçkitëses që provoi të vidhte një pako.

Me të parë që po largohej, ajo e ka lënë fëmijën në shtrat dhe ka vrapuar për ta ndaluar, transmeton Telegrafi.

“Nuk pata kohë që pakon e sjellë nga posta ta fusja brenda, por intervenova para se të humbej përgjithmonë”, ka thënë Anderson lidhur me rastin.

Më poshtë mund të shihni reagimin e saj të shpejtë, ndërsa më pas e ka mbajtur atë me forcë, derisa kanë arritur policët për ta arrestuar. /Telegrafi/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO