Peshku i ngrirë në frigorifer, kthehet në jetë posa futet në ujë (Video) – Lajmi.net
Peshku i ngrirë në frigorifer, kthehet në jetë posa futet në ujë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 12:18, 20 March 2017
Një peshk i ngrirë kishte qëndruar për një kohë i ngrirë në frigorifer, por ai është kthyer në jetë në momentin kur ka pasur kontakt me ujin, transmeton Gazeta Express.

Ndonëse ishte i mbuluar i gjithi me akull, peshkut i janë dashur vetëm pak sekonda që të kthehet në jetë pasi që është futur në ujë.

Videoja është kthyer në sensacion dhe ka thyer rekorde në rrjetet sociale.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy