Për vetëm dy minuta: Ka ndarë tufë flokësh dhe ka bërë rregullim fantastik! (Video) – Lajmi.net
Për vetëm dy minuta: Ka ndarë tufë flokësh dhe ka bërë rregullim fantastik! (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:17, 10 May 2017
Ekzistojnë shumë këshilla se si t’i rregulloni shpejt flokët dhe të dukeni shumë bukur.

Mirëpo, për shumicën e rregullimeve të tilla të flokëve është e dëshirueshme të keni flokë të gjatë.

Kjo video do t’ju tregojë se si vetë të bëni gërshet fenomenal, por mund ta bëni edhe në flokët e cilësdo gjatësi.

E dini e ç’është më e mira nga e gjithë kjo?

Ju duhen vetëm 2 minuta që t’i rregulloni vetë!

Procedurën e rregullimit shikojeni në video.

Shpejt, lehtë dhe shumë bukur, apo jo?

Fjalët kyçe: dy minuta, Flokë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals