Pas humbjes nga Juventus, Iniesta me vendim të tmerrshëm për Barcelonën (FOTO) – Lajmi.net
Pas humbjes nga Juventus, Iniesta me vendim të tmerrshëm për Barcelonën (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:21, 21 April 2017
Andres Iniesta ka befasuar për të keq Barcelonën.

Andres Iniesta është i gatshëm të largohet nga Barcelona.

Mesfushori po konsideron mundësinë e largimit nga gjiganti katalan, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat spanjolle raportojnë se ylli spanjoll mund të braktis Barcelonën pas eliminimit nga Juventus në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Iniesta mund ta përfundojë karrierën jashtë Evropës në MLS. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: . Barcelona, Andres Iniesta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown