Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian! – Lajmi.net
Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:41, 11 October 2018
Mohammad bin Rafea humbi jetën tragjikisht në një aksident me makinë që ndodhi mbrëmjen e së dielës në zonën e Hailit.

Vdekja e aktorit të njohur  u konfirmua nga vëllai i tij, Abdul Khaliq në një postim prekës në Twitter.

Lajmi i vdekjes së parakohshme preku mijëra fansa që shprehën ngushëllimet e tyre në rrjete sociale. Një prej ndjekësve rrëfeu se çfarë kishte bërë komediani vetëm pak orësh para ngjarjes tragjike.

“Lajm shokues! Para disa orësh, ai po filmonte në Snapchat dhe nuk kishte asgjë të gabuar. Tani dëgjojmë lajmin e vdekjes së tij, një ndjenjë e çuditshme. Kjo dëshmon pasigurinë e jetës, që mund të marrë fund sa hap e mbyll sytë”, shkruajti fansi i Mohammad.

Rafea bë viral me videot e tij në rrjete sociale ku ka folur për tema që prekën të gjithë botën.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO