Pantallonat që veshim të gjithë e bëjnë këtë grua për spital – Lajmi.net
Pantallonat që veshim të gjithë e bëjnë këtë grua për spital
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 17:18, 11 October 2017
Adelaide, 35-vjeçare është shtruar në spital pasi ka veshur një palë pantallona të ngushtë, dhe ka qëndruar gjatë me to në një pozicion, duke punuar.

Pantallonat e hollë dhe të ngushtë, ia përkeqësuan Adelaides shëndetin, duke ia ndërprerë furnizimin me gjak në këmbë dhe i shkaktuan dëmtimin dhe ënjtjen e nervit, transmeton Gazetametro.net.

Ajo kaloi orë në atë pozicion duke zbukuruar dollapët dhe duke ndjerë dhimbje në rritje në këmbët e saj. Kur u dërgua në spital, pasi më nuk po mund të lëvizte Adelaides iu tregua se këmbët i ishin aq të fryra saqë xhinët e saj duhej të priten, si dhe ajo kishte pësuar dobësi të rënda në të dyja këmbët dhe nyjet.

 

Fjalët kyçe: pantollonat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2