Pamje të mrekullueshme, të gjithë do të kishin jetuar këtu (Foto) – Lajmi.net
Pamje të mrekullueshme, të gjithë do të kishin jetuar këtu (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:19, 6 August 2017
Best_Real_World_Full_HD
Natyra ka në vete pamje të mrekullueshme, e kush nuk do të donte të jetonte në vende të cilat na tërheqin më shumë?

Në fotot më poshtë do të mund të shihni pamje të ndryshme nga natyra si dhe natyrisht të përzgjedhni të preferuarën tuaj. /Lajmi.net/

Image result for best view of natureImage result for best view of natureImage result for best view of natureImage result for best view of natureImage result for best view of natureImage result for best view of natureImage result for best view of natureRelated imageImage result for best view of nature

Fjalët kyçe: pamje nga natyra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master