Palestinezët kundër Trumpit, djegin flamurin amerikan dhe izraelit – Lajmi.net
Palestinezët kundër Trumpit, djegin flamurin amerikan dhe izraelit
Autori: Lajmi.net BotaLajme 20:33, 6 December 2017
Donald Trump sot ka marrë vendim për njohjen e Jerusalemit si kryeqytet të Izraelit.

Lajmi nuk është pritur mirë aspak nga palestinezët, të cilët gjatë një proteste kanë djegur flamurin amerikan dhe atë izraelit në shenjë revolte, transmeton lajmi.net

SHBA-të kanë vendosur që ta lëvizin ambasadën e tyre në Jerusalem dhe në këtë mënyrë ta njohin Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool