Nuk mund ta heq maskën e fytyrës për orë të tëra – Lajmi.net
Nuk mund ta heq maskën e fytyrës për orë të tëra
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:07, 12 January 2018
Kjo grua nuk mund të largojë maskën nga fytyra e saj.

Me shumë dhimbje dhe vështirësi, gruaja me ndihmën e nënës së saj ka tentuar që ta heq maskën që kishte vënë në fytyrë, shkruan lajmi.net

Vetëm pas disa orë përpjekje, ka arritur që të pastrojë fytyrën e saj. E frikësuar tërë kohën që vetullat do t’i hiqen tërësisht, por fatmirësisht kjo gjë nuk ndodhi.

Shikoni reagimin e saj që nga fillimi deri në fund. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fytyrë, Maskë, Pastrim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3