Nuk do ta besoni se si dukej palestra në vitet e 40-ta, do të befasoheni nga pamjet (Video) – Lajmi.net
Nuk do ta besoni se si dukej palestra në vitet e 40-ta, do të befasoheni nga pamjet (Video)
Autori: Lajmi.net FitFunKurioziteteLifestyle 8:24, 9 April 2017
Koheve te fundit eshte bere trend palestra dhe frekuentohet shume e sidomos nga gjinia femerore qe duan te kene bark te sheshte, vithe te plota dhe nje trup te drejte.

Palestrat jane te furnizuara me mjetet me te persosura ne ditet e sotme por, a ishte keshtu ne vitet e 40-ta dhe cfare mjetesh perdornin atehere femrat per tu debosuar dhe per te formesuar trupin?

Fjalët kyçe: Palestra, vitet 40

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown