Njihuni me vendet më të pabesueshme që ekzistojnë (Video) – Lajmi.net
Njihuni me vendet më të pabesueshme që ekzistojnë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:55, 17 May 2017
Është me të vërtetë mahnitëse mënyra se si janë krijuar këto vende, si janë zbuluar

Kështjella Swallow duket e pabesueshme të ekzistojë me të vërtetë, mirëpo është ndër vendet më të kërkuara për t’u vizituar në botë, transmeton lajmi.net

Shpella më e madhe në botë, e cila u zbulua nga një njeri që po dëgjonte diçka në thellësi dhe u mahnit nga ajo që pa, pret mijëra vizitorë çdo vit.

Tempujt Hengsham ndodhen ngjitur me muret dhe konsiderohen si ndërtesat më të rrezikshme të ndërtuara ndonjëherë.

Këto janë vetëm tri nga shumë gjërat që do t’i njihni në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO