Njihuni me performancat më të mira në audicionet e këndimit (Video) – Lajmi.net
Njihuni me performancat më të mira në audicionet e këndimit (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 14:41, 5 June 2017
Një listë e cila përfshin perfomancat më të mira në këndim në të gjitha kohërat.

Njerëz të ri, të vjetër, entuziastë e plot ëndërra, synojnë fitoren, duke u bërë zëri më i mirë në audicionet e atij spektakli, shkruan lajmi.net

Ata janë kthyer në inspirim për mbarë botën, duke e mahnitur jurinë dhe publikun me atë që kanë treguar.

Kanë punuar tërë jetën e tyre për këto momente dhe për disa është shumë e veçantë pjesëmarrja në audicion.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: performanca më e mirë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master