Një ishull për seks, drogë dhe alkool (Foto) – Lajmi.net
Një ishull për seks, drogë dhe alkool (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:39, 8 October 2017
Një kompani ofron pushime të çmendura, me një paketë që përfshin orgji me prostituta, alkool dhe drogë.

Resorti ka nisur reklamimin, edhe pse YouTube e ka hequr reklamën e tyre.

Videoja erotike tregon për resortin në një ishull në Kolumbi.

Paketa e pushimeve zgjat katër ditë dhe përfshin çmenduri nga më të ndryshmet.

Ditën e parë do ketë një orgji ku të gjithë janë të ftuar të marrin pjesë.

Në ditën e dytë, çdo klient do ketë mundësi të kalojnë gjysmë ore me 16 femra njëkohësisht.

‘Ishulli i Seksit’ gjendet në brigjet e Kartagjencës.

Prostitucioni është i ligjshëm në Kolumbi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Alkooli, Droga, Ishulli, Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master