Nis furishëm sezoni i ri në Premierligë, Pogba e kalon Unitedin në epërsi në minutën e 2’ – Lajmi.net
Nis furishëm sezoni i ri në Premierligë, Pogba e kalon Unitedin në epërsi në minutën e 2’
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:07, 10 August 2018
Manchester United e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Premierligë.

‘Djajtë e Kuq’ kanë arritur të shënojnë gol që në minutën e dytë të ndeshjes.

Ishte mesfushori Paul Pogba që shndërroi në gol një penallti të fituar në fillim të kësaj ndeshje.

Golin e Pogbas mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO