Nëna ngjyros flokët, reagimi i fëmijës nuk pritej i tillë – Lajmi.net
Nëna ngjyros flokët, reagimi i fëmijës nuk pritej i tillë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:23, 5 December 2017
Kjo nënë kishte ngjyrosur flokët me një ngjyrë krejtësisht të veçantë.

Ajo kishte përzgjedhur ngjyrën pink për flokët e saj dhe shkoi në shtëpi për t’i dalur përballë të birit, shkruan lajmi.net

Kishte pritur që i biri të qante menjëherë sapo ta shihte të tillë, mirëpo ai u magjeps dhe tërë kohën rrinte i buzëqeshur e i mahnitur me ngjyrën e re të flokëve të nënës.

Shikojeni videon deri në fund. A nuk është e mrekullueshme? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ngjyre e flokeve, reagim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble