Nëna e harroi FB-në hapur, vajza e saj u shokua nga ajo çfarë pa – Lajmi.net
Nëna e harroi FB-në hapur, vajza e saj u shokua nga ajo çfarë pa
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:00, 1 July 2017
Rrjetet sociale kanë marrë një hov të madh dhe ndikim të jashtzakonshëm në jetën e njerëzve.

Një ditë një vajzë, identiteti i të cilës nuk u bë i ditur, hyri në laptopin e saj dhe e gjeti të hapur llogarinë e nënës së saj në Facebook, me ç’rast e kuptoi se ajo ishte në aferë seksuale me shumë partnerë.

Fotot nudo e bënë atë të shokohet dhe të mos ta njihte më nënën e saj, me ç’rast vendosi të heq dorë totalisht nga ajo.

Nëna e saj nuk kishte dashur më ta shoh atë me sy, dhe në rrjetet sociale ajo kishte shkruar se “nuk di më se çfarë të bëj e as ku të shkoj” .

Fjalët kyçe: Facebook, nëna, vajza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion