Në kohë dhe vend të duhur, këto janë shkrepjet perfekte – Lajmi.net
 Në kohë dhe vend të duhur, këto janë shkrepjet perfekte
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:44, 14 November 2017
Duhet të kesh fat të madh për të bërë shkrepje perfekte, në kohë dhe vend të duhur.

 

Nuk keni nevojë të jeni fotograf profesionist për të bërë foto të tilla, gjithçka pra ka të bëjë me kohën e shkrepjes, shkruan lajmi.net

Nganjëherë fotot më të mira janë ato që asnjëherë nuk ke menduar t’i realizosh.

E çmoni kreativitetin? Shikoni momentet që janë kapur në këto foto. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Shkrepje eprfekte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy