Në ditën e babait, Dua Lipa ka një urim të veçantë për Dukagjinin (Foto) – Lajmi.net
Në ditën e babait, Dua Lipa ka një urim të veçantë për Dukagjinin (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:25, 18 June 2017
Me rastin e ditës së babait këngëtarja Dua Lipa ka zgjedhur një foto të rrallë për ta uruar babain e saj.

”Urime dita e babait për mikun tim më të mirë @dukagjinlipa, të dua!..Unë Rina Lipa dhe Gjin Lipa jemi me fat që kemi këso prindër të mrekullueshëm. Gati për rundin e dytë të ‘Glastos’, shihemi së shpejti”, ishte urimi i Duas përkrah fotografisë ku shihet në krahët e babait të saj, shkruan lajmi.net

Përkrah fotografisë së postuar këngëtarja shqiptare me famë botërore ka marrë shumë pëlqime./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dua Lipa, Dukagjin Lipa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2