Mulliqi: Mediat shqipe shpesh po bëhen transmetuese të propagandës serbo-ruse – Lajmi.net
Mulliqi: Mediat shqipe shpesh po bëhen transmetuese të propagandës serbo-ruse
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:24, 11 August 2017
Publicisti dhe profesori universitar, Haqif Mulliqi përmes një shkrimi në rrjetin social ka thënë se mediat shqiptare po bëhen shpesh transmetues të propagandës ruse, duke i publikuar shkrimet e mediave ruse dhe serbe.

Mulliqi e ka marr shembull, raportimin e mediave ruse që raportuan se Daut Haradinaj mund të jetë i akuzuar nga Gjykata Speciale.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2