Moisiu: Kosova ka humbur shumë kohë me Ushtrinë – Lajmi.net
Moisiu: Kosova ka humbur shumë kohë me Ushtrinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 12:11, 20 March 2017
Ish-presidenti i Shqipërisë, Aleksandër Moisiu ka thënë se neni 126 i Kushtetutës së Kosovës lejon të bëhen rregullime me anë të Ligjit.

Kështu ai ka thënë se ka shtigje alternative. Moisiu ka thënë se Kosova ka humbur shumë kohë, pasi sipas tij, Kosova ka mundur të ec përpara në këtë proces qysh para disa vitesh, transmeton lajmi.net

“Natyrisht ne nuk duhet të biem ndesh me aleatët tanë, as me Amerikën dhe as me Bashkimin Evropian… Por është e nevojshme që të punohet shumë që shpjegohet se pse duhet Ushtria e Kosovës”, ka thënë Moisiu. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Aleksander Moisiu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy