Modelja shqiptare rikthehet në kohë, publikon çaste të lumtura nga dasma – Lajmi.net
Modelja shqiptare rikthehet në kohë, publikon çaste të lumtura nga dasma
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:02, 12 July 2018
Emina Çunmulaj ka dashuri të madhe për vendin e saj, Shqipërinë.

Edhe pse jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ajo asnjëherë nuk harron që në postimet e saj të kujtojë vendlindjen, shkruan lajmi net.

Në vitin 2015, modelja shqiptare i dha fund beqarisë duke u martuar me biznismenin izraelit, Sam Nazarian me të cilin tashmë ka dy vajza.

E në një nga fotot që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, Çunmulaj kthehet prapa në kohë gjersa kujton kohën kur është martuar.

“Nuk mundem të besoj sa shpejt po shkon koha.. kjo jam unë dhe burri im duke kërcyer me muzikë shqiptare para martesës”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO