Milani zgjedh super-sulmuesin për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Milani zgjedh super-sulmuesin për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 9:42, 19 June 2017
Milani ka zgjedhur sulmuesin e skuadrës për sezonin e ri.

Sipas “Calciomercato”, drejtuesit kuqezi e kanë objektiv parësor sulmuesin e Fiorentinës, Nikola Kalinic.

Vincenzo Montella e pëlqen shumë kroatin, pasi që kanë punuar bashkë në Firencë, përcjellë “Lajmi.net”.

Mes të martës dhe të mërkurës, Milani dhe Fiorentina do të mbajnë takimin e parë, me shpresë që do të arrijnë marrëveshje.

Milani kërkon ta marrë Kalinicin për 20 milionë euro, por Fiorentina kërkon 30. /Lajmi.net/

cats

 

Fjalët kyçe: Milan, Nikola Kalinic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy