Merr fund pritja, pamjet e para nga klipi i Noizyt dhe Ledrit – Lajmi.net
Merr fund pritja, pamjet e para nga klipi i Noizyt dhe Ledrit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:55, 13 November 2017
Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar.

Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës. Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një pjesë nga xhirimet e klipit ku shfaqet së bashku me Ledrin dhe mikun e tij aktorin Blerim Destani shkruan ekspress.

Krahas fotos ai ka shkruar: “Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni,”-përfundon reperi.

Mbetet për tu parë se kur do të publikohet ky klip.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO