Mendoni se keni parë gjithçka? Shikoni këto foto! – Lajmi.net
Mendoni se keni parë gjithçka? Shikoni këto foto!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:02, 9 April 2018
Kur mendon se di gjithçka, atëherë ndalu merr frymë thellë.

Jeta di të na befasojë në çdo sekond, dhe është shumë e rëndësishme të kapim ritmin dhe logjikën pas asaj që shohim, shkruan lajmi.net

Në fotot më poshtë, ju do të mund të shihni gjëra të papara më parë, e natyrisht se do të befasoheni. Megjithatë, keni kujdes ju që keni frikë nga gjarpri, në mes të fotove gjendet një gjarpër që ngjitet në pemë në mënyrë të pazakontë.

Shikoni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan