Me barkun e rrumbullakët, Cardi B pozon komplet e zhveshur – Lajmi.net
Me barkun e rrumbullakët, Cardi B pozon komplet e zhveshur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:30, 16 June 2018
Momentalisht është njëra ndër reperet më të pëlqyera në botë.

Bëhet fjalë për artisten Cardi, B e cila është në muajt e fundit të shtatzanisë e që nuk po ndalet, shkruan lajmi net.

Përmes llogarisë personale, Instagram Cardi ka publikuar një fotografi ku shfaqet tërësisht e zhveshur teksa pozon me të dashurin, Offset.

Ata duken të mrekullueshëm pranë njëri-tjetrit dhe mjaft të dashuruar, e që Cardi vë në pah edhe tatuazhet e shumta që ka.

Në bazë të përshkrimit ajo tregon se shumë shpejt do vie në jetë vajza e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO