Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit dhe vazhdimi i seancës caktohen të hënën – Lajmi.net
Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit dhe vazhdimi i seancës caktohen të hënën
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:11, 12 October 2018
Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës të hënën.

Kuvendi i Kosovës ka bërë të ditur se të hënën më 15 tetor 2018, Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës.
Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit do të mbahet në ora 9:00.

Ndërkaq, po të hënën në ora 10:00, do të vazhdojë seanca plenare e Kuvendit, me pikat e mbetura.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO