Masakra e Vlorës/ Ja kush janë viktimat – Lajmi.net
Masakra e Vlorës/ Ja kush janë viktimat
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 19:50, 10 August 2018
4 gra, 3 burra dhe 1 fëmijë janë viktimat e ngjarjes së rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në Resulaj të Vlorës.

Burime për Syri.net bëjnë me dije se nga ngjarja e rëndë kanë mbetur të vrarë 8, ku një prej tyre ëhstë një i mitur i gjinisë mashkullore.

Ndërkohë që 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Të 8 personat janë pjestarë të të njëjtës familje.

Ndërkohë që policia ende nuk ka arritur të prangosë autorin e ngjarjes, Ridvan Zykaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO