Marcelo – Juventus, zhvillimet e fundit – Lajmi.net
Marcelo – Juventus, zhvillimet e fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:49, 12 July 2018
Torinezët duhet të paguajnë 40 deri në 60 milionë për të marrë Marcelon.

Lajmet e ditëve të fundit rreth transferimit të Marcelos te Juventusi, dalin të jenë të vërteta.

Sipas “Corriere della Sera”, Juve ka gati marrëveshjen me brazilianin, përcjellë “Lajmi.net”.

Torinezët duhet të paguajnë 40 deri në 60 milionë për të marrë Marcelon.

Këto para Zonja e Vjetër do t’i sigurojë pas shitjes së Alex Sandros, i cili është pranë kalimit në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO