Majlinda me gjest fantastik për fëmijët e prekur nga kanceri (FOTO) – Lajmi.net
Majlinda me gjest fantastik për fëmijët e prekur nga kanceri (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:39, 14 March 2017
Majlinda Kelmendi ka vënë në shitje fanellën që ka bartur në Lojërat Olimpike ‘Rio 2016’ për të ndihmuar fëmijët e sëmurë.

“Prej sot Majlinda është Ambasadore e Shoqatës Care for Kosovo Kids ajo dhuroj fanelen e saj me të cilën fiton të artën në Lojëra Olimpike në Audicion,mjetet do shkojnë për shërimin e fëmijëve me kancer.
Majlinda is Ambassador of Care for Kosovo Kids.,she signed Olympic Games backnumber which will gave to auction and money will go to Kosovo kids for cancer!
Auction starts on friday and we will inform about details”, ka shkruar Driton Kuka në Facebook. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball