Majk tregon kë e konsideron rival në estradë – Lajmi.net
Majk tregon kë e konsideron rival në estradë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:49, 14 March 2018
Reperi Majk ishte së fundmi mysafir në emisionin Nin.

Aty foli rreth jetës private dhe karrierës muzikore, shkruan lajmi.net

Përveç për këngën ‘Pasha jetën’ e cila është shndërruar në një super hit reperi i njohur ka diskutuar me plot emocion edhe për djalin e tij Roanin për të cilin thotë se ia ka ndryshuar komplet jetën.

Në pjesën e fundit të emisionit ai nuk pranoi ta thotë emrin e femrës që e ka dashur shumë ndërsa i pyetur se kë konsideron rival në estradë tha se rivali i tij është Capital- T./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Majk

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals