Lopët dalin pas pesë muajsh jashtë dhe reagimi i tyre ka habitur të gjithë (Video) – Lajmi.net
Lopët dalin pas pesë muajsh jashtë dhe reagimi i tyre ka habitur të gjithë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:28, 19 April 2017
Edhe lopët dijnë të kërcejnë nga gëzimi

Këtë e kanë dëshmuar kur ato për herë të parë janë lëshuar në natyrë të hapur dhe kanë parë barin.

Këto lopë ishin të mbyllura për shkak të dimrit në një vend të Holandës.

Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

&

Fjalët kyçe: Holandë, Lopet kercejne

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown