Lindoni ndryshon pamjen,nuk do ta besoni si duket me stilin e ri (Foto) – Lajmi.net
Lindoni ndryshon pamjen,nuk do ta besoni si duket me stilin e ri (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:58, 12 August 2017
Ka ndryshuar krejtësisht pamjen e tij.

Këngëtari Lindon Berisha në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se tashmë flokët i ka rritur në pjesën e lartë të kokës, shkruan lajmi.net

Me këtë stil, ai duket tejet interesant!/Lajmi.net/

20793731_2363568313868656_1539048445_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO